Адская жара, Разъяренная Британия, Игра престолов в Нигерии. Лучшие истории мира
Вам більше не потрібно читати десятки світових медіа різними мовами, щоб бути в курсі. Тепер спеціально для вас ми доберемо і відфільтруємо тільки найважливіші та найцікавіші тексти з усієї земної кулі. І перекажемо, про що пишуть найкращі медіа, у стислій версії щонеділі.
У новому випуску:
Форпост Європа. Чи вистачить у близьких до Росії держав ЄС військ та сил протистояти її ймовірному нападу (The Foreign Policy).
Політичний "син" Марін Ле Пен. Хто такий 28-річний Жордан Барделла — нове обличчя французьких ультраправих, який може стати премʼєром (The Wall Street Journal).
Темний бік легалайзу. Коли Нью-Йорк легалізував рекреаційну марихуану — це вважалося суперреволюцією, але обернулося катастрофою (The New York Times).
Спека, що спопеляє. Чому смертельна спека у різних частинах світу все більше стає нормою – радше, ніж винятком (The Economist).
Памʼять і прощення. Єва Умлауф пройшла Аушвіц, але досі німецька бюрократія не дає їй отримати компенсацію (Der Spiegel).
Життя як жертва. Як ДНК допомагає нам збагнути людські жертвопринесення як поширену тисячоліттями практику (The Wall Street Journal).
Голос на повну силу. Як працюють інструктори з вокалу, які допомагають трансгендерним та небінарним людям змінювати голос, як вони хочуть (CNN).
Реформіст на чолі Ірану. Куди приведе країну новий президент Масуд Пезешкіан, який виступає за скромні соціальні реформи та переговори зі США щодо ядерної угоди (The Washington Post).
Розлючена Британія. Як ситуація в провінції королівства пояснює, чому британці цього разу проголосували за зміни (Politico Europe).
Гра престолів по-нігерійськи. Як у королівстві на півночі Нігерії двоє королів змагаються за тисячолітній трон, хто їх підтримує і "топить" (The New York Times).