Борьба с игорщиками: точки азарта обычно не работают без "крыши"

Провал спроби Верховної Ради врегулювати азартні ігри в Україні викликав значний резонанс, подія швидко обросла "легендами Печерських пагорбів". З огляду на механізм ухвалення законопроектів, нічого страшного не відбулося – законопроект пішов на повторне читання. Проте політичні наслідки цього кроку помітні навіть тим, хто не відрізняє покер від преферансу.
Наступного дня після провалу голосування за власну ініціативу, Володимир Зеленський з власної сторінки у facebook оголосив про закриття всіх гральних закладів в Україні. Представники МВС та СБУ почали змагатися у кількості закритих закладів, розраховуючи на подяку начальства. Їхній ентузіазм має під собою неабияке підгрунтя: з травня 2009 року за ініціативою експрем’єр-міністра Юлії Тимошенко, гральний бізнес в Україні було заборонено.
Тому переможним реляціям про закриті заклади та вилучене обладнання потрібно, як кажуть, дати відстоятися. Фактично понад 10 років держава Україна відмовляється від використання у власних інтересах людських пороків, як це роблять у багатьох країнах світу. Проте "точки азарту" зазвичай не працюють без "даху".
Хотите стать колумнистом LIGA.net - пишите нам на почту. Но сначала, пожалуйста, ознакомьтесь с нашими требованиями к колонкам.