Украине не на кого рассчитывать. Европе удобнее игнорировать агрессию России

Столиця Баварії давно увійшла до переліку місць, пов’язаних з міжнародними відносинами. У 1938 році Велика Британія та Франція отримали жорстокий урок з безперспективності умиротворення агресора. Після завершення Другої світової, у Мюнхені почали збиратися представники істеблішменту, аби обговорити нагальні проблеми та спробувати знайти шляхи їх вирішення.
Суперечливі "12 кроків"
Документ "12 кроків до посилення безпеки в Україні та Євроатлантичному регіоні" то зникав, то знову з’явився на офіційному сайті Мюнхенської конференції, наче підвищуючи інтерес громадськості до власного змісту. Його підготували European Leadership Network, The Nuclear Threat Initiation та Російська рада з міжнародних справ, долучилися і троє українських експертів – Олександр Чалий, Василь Філіпчук та Олексій Семеній. Ініціативу, яка спирається на формально добрі наміри, можна назвати складеною за принципом "меду і дьогтю – порівну".
Читайте також - На Заході дали "12 порад", як припинити війну на Донбасі
Хотите стать колумнистом LIGA.net - пишите нам на почту. Но сначала, пожалуйста, ознакомьтесь с нашими требованиями к колонкам.
Покорить мир с ноутбуком. Пять вдохновляющих историй об украинских стартапах
