Криптовалютний гаманець MyEtherWallet
- Токени мереж ERC-20, BEP-20 та Polygon
- Функція купівлі криптовалюти за фіат
- Доступне виведення на карту
- Інтеграція з апаратними гаманцями
Кількість криптовалют | 1000+ |
---|---|
Криптовалюти |
|
Веб-гаманець | Розширення для браузера |
Холодне зберігання | Відсутнє |
Доступно у країнах |
|
Мови |
|
Комісії | Залежать від мережі |
Варіанти поповнення рахунку |
|
Варіанти виведення грошей |
|
Пов'язані біржі | Відсутні |
Стейкінг | Доступний тільки для ETH |
Мобільний додаток |
|
Переваги
- Доступно більше 1000 токенів трьох мереж
- Зручний та простий інтерфейс
- Функція обміну криптовалют
- Інтеграція з Open Sea
- Поповнення та виведення на карту
Недоліки
- Високі комісії за обмін
- Мало програм стейкінгу
- Немає програми для ПК
Гаманець для зберігання криптовалют MyEtherWallet
MyEtherWallet — програмний гаманець некастодіального типу з відкритим кодом. Він представлений у трьох варіантах — додаток для смартфонів, веб-версія та розширення для браузера.
Проєкт створено у 2015 році. Додаток MyEtherWallet (прийнята коротка назва — MEW) завантажили понад 500 тис. людей. Криптогаманець підтримує ETH, а також токени ERC-20, BEP-20 та Polygon. У ньому є вбудований браузер Web3 для взаємодії з децентралізованими програмами та інтеграція з кращими обмінниками та фіатними провайдерами для купівлі криптовалюти за державні валюти. Користувачам також доступний стейкінг ETH.
Ми протестували застосунок і склали про криптогаманець MyEtherWallet огляд, з якого ви дізнаєтеся, чи вартий він уваги.
Інтерфейс та зручність використання криптовалютного гаманця MyEtherWallet
Криптогаманець відрізняється простим і зручним інтерфейсом. Клієнтам доступний MyEtherWallet російською та англійською мовами. Вибір мовної версії відбувається у налаштуваннях.
Головне функціональне меню реалізовано у вигляді панелі в нижній частині екрана застосунка. Тут є 5 функціональних розділів:
- «Гаманець» — огляд криптоактивів, поповнення та переказ токенів.
- «Ринки» — тут представлена динаміка вартості токенів, а також функція вибору мереж та криптовалют, що відображаються у гаманці.
- «Обмін» — криптообмінник, купівля криптовалюти карткою, міст для обміну токенів різних мереж.
- «Вклади» — розділ стейкінгу.
- «Браузер» — Web3-браузер з інтегрованими децентралізованими програмами та пошуковою системою.
У верхній частині екрана ліворуч відображається поточна мережа, у кутку праворуч — розмір комісії блокчейна за транзакції (плата за газ). У розділі налаштувань доступне посилання на інструкцію по роботі з MyEtherWallet.
Безпека MyEtherWallet
Май Езер Валет — гаманець з відкритим кодом. Він не збирає інформацію про користувача та не зберігає приватні ключі. У додатку не передбачена двофакторна автентифікація, не потрібна реєстрація та верифікація.
Слід зазначити, що на офіційному сайті практично нічого не сказано про заходи безпеки, що вживаються. Відомо лише те, що компанія виплачує винагороди за виявлення вразливостей у вихідному коді гаманця. В іншому ж, збереження криптовалюти на гаманці — це відповідальність самого користувача. Доступ до рахунків здійснюється за допомогою приватного ключа — сид-фрази. Він відомий лише власнику рахунка та зберігається лише на його пристрої, розробники гаманця не мають доступу до цієї інформації. З цієї причини масові зломи криптогаманців виключені.
Встановлення гаманця MyEtherWallet на мобільний телефон
MyEtherWallet можна встановити на будь-який смартфон, завантаживши з App Store або Google Play. Застосунок підтримує iOS версії 15.0 та новіше та Android від 6.0. Розмір інсталяційного файлу — близько 150 Мб.
Щоб встановити MEW по телефону, необхідно:
- Відкрити магазин додатків.
- У рядку пошуку ввести назву гаманця — MEW Wallet.
- Натиснути «Встановити».
Пряме посилання на сторінку в App Store та Google Play ви знайдете на офіційному сайті.
Про програму MyEtherWallet відгуки переважно позитивні. Причому версія для iOS отримала більш високу оцінку, ніж для Android — 4.6 балів проти 4.1. Ймовірно, це пов’язано з оптимізацією, оскільки користувачі пишуть, що швидкодія версії для Android залишає бажати кращого.
Розширення MEW для Google Chrome
Ви можете користуватися MyEtherWallet прямо у браузері, встановивши розширення. Функціонально воно практично нічим не відрізняється від додатка і підтримує ті ж токени та мережі, проте називається інакше — «Enkrypt». Розширення створено насамперед для легкої взаємодії з Web3.
Для встановлення гаманця у браузер Google Chrome необхідно:
- Виконати вхід на myetherwallet.com — офіційний сайт компанії.
- Натиснути «Create a new wallet».
- Натиснути «Install browser extension».
- Далі на сторінці гаманця натиснути «Download».
Після цього сайт перенаправить на магазин розширень у Google Chrome, де потрібно натиснути кнопку «Встановити».
Клієнта MEW для macOS та Windows не існує.
Реєстрація в MyEtherWallet
На сайті та у криптогаманці MyEtherWallet реєстрація не потрібна. Щоб почати користуватися застосунком необхідно просто створити новий обліковий запис або ввести сид-фразу для перенесення токенів з існуючого гаманця в MEW.
Верифікація на MyEtherWallet
Некастодіальний криптогаманець Май Езер Валет не збирає особисті дані користувачів, забезпечуючи повну анонімність. Для використання застсоунку верифікація не потрібна.
Створення та налаштування гаманця MyEtherWallet
Щоб у додатку MyEtherWallet створити гаманець, потрібно виконати наступне:
- Завантажити та встановити додаток на смартфон.
- Відкрити криптогаманець.
- Натиснути «Створити гаманець».
- Уважно прочитати інформацію щодо заходів безпеки.
- Знову натиснути «Створити гаманець».
- Ввести пін-код, який буде використовуватися для входу до застосунка на пристрої.
- Увімкнути біометричне розблокування додатка. Цей пункт можна пропустити та увімкнути пізніше у налаштуваннях.
- Зачекати кілька секунд, поки MEW згенерує персональний ключ доступу.
- Натиснути «Почати користуватися».
Зверніть увагу, що пін-код гаманця не можна буде відновити. Якщо ви його забудете, для входу доведеться встановлювати застосунок заново.
Seed-фраза (Секретна фраза)
Основний елемент захисту криптогаманця — це сид-фраза. Вона є персональним ключем користувача і складається з 24 слів. Якщо ви перевстановите застосунок або вирішите перейти на інший програмний гаманець, за допомогою сид-фрази зможете відновити доступ.
Після того, як ви створили гаманець MyEtherWallet, необхідно зробити резервну копію — тобто записати сид-фразу. Для цього скористайтеся інструкцією:
- Підготуйте папір та ручку.
- Відкрийте гаманець.
- Натисніть кнопку «Зробити резервну копію».
- Натисніть «Почати».
- Введіть пін-код.
- Запишіть слова, показані на екрані, у правильному порядку.
- Натисніть «Далі».
- Пройдіть перевірку сид-фрази, вставляючи пропущені слова в блоки на екрані.
Зберігайте записану сид-фразу у надійному місці. Найкращий варіант — записати її на спеціальну металеву табличку, яка захищена від впливу вологи та високих температур, та зберігати в сейфі. Якщо хтось отримає ваш персональний ключ, ви втратите всю криптовалюту на гаманці.
Додавання мереж
В MyEtherWallet не потрібно додавати мережі вручну. Всі вони доступні за замовчуванням одразу після встановлення. Додаток підтримує 3 мережі:
- Ethereum (ERC-20);
- BNB Smart Chain (BEP-20);
- Polygon.
Перемикання між ними відбувається в розділі «Ринки». Для зміни мережі, що відображається, натисніть на назву поточної, розташовану у верхньому куті ліворуч екрана і виберіть необхідний варіант в меню. У MyEtherWallet додати токен можна так само — всі монети доступні за замовчуванням, підключати їх не потрібно, достатньо натиснути на назву і криптовалюта буде відображатися на головному екрані.
Інші налаштування
Ви можете налаштувати спосіб входу в гаманець та сповіщення про вхідні транзакції. Для цього відкрийте розділ «Гаманець» та натисніть внизу «Налаштування та техпідтримка». У меню, яке з'явиться на екрані, виберіть «Параметри». Тут можна змінити вхід за пін-кодом на авторизацію за відбитком пальця, вибрати світлу або темну тему інтерфейсу, увімкнути або вимкнути повідомлення. У цьому розділі також можна скинути гаманець до заводських налаштувань. Це призведе до видалення історії транзакцій, проте для відновлення доступу до ваших рахунків знадобиться ввести сид-фразу.
Створення додаткового гаманця на MEW
У застосунку MyEtherWallet можна створювати необмежену кількість облікових записів. При цьому доступ до всіх відбуватиметься по одній сид-фразі. Це зручно, якщо ви торгуєте на різних криптобіржах або берете участь у тестнетах з нагородами — у цих випадках можна створити окремий аккаунт під конкретну мету.
Щоб додати ще один гаманець MEW, виконайте таке:
- Натисніть «Гаманець» на панелі меню внизу програми.
- Змахніть блок «Основний рахунок» вліво.
- Натисніть «Додати рахунок».
- Введіть назву рахунку.
- Введіть пін-код або перевірте відбиток пальця.
Додатковий гаманець одразу з'явиться на екрані. Для перемикання між основним та допоміжним акаунтом слід просто провести пальцем по блоку з назвою поточного рахунку.
Резервна копія
Гаманець MyEtherWallet є оболонкою для зручної взаємодії з криптовалютою. Він не зберігає токени, а забезпечує доступ до блокчейну. Резервна копія гаманця не потрібна, тому що доступ відбувається по сид-фразі. Іншими словами, якщо ви втратите телефон, на якому встановлений гаманець, або перевстановите застосунок, для входу потрібно буде лише вказати персональний ключ.
Особистий кабінет на MyEtherWallet
У гаманці MyEtherWallet немає особистого кабінету. Додаток не зберігає інформацію користувачів, тому кабінет і не потрібний.
Вхід в особистий кабінет MEW
гаманець MyEtherWallet вхід відбувається за допомогою пін-коду, встановленого на етапі створення облікового запису, або за відбитком пальця. Якщо потрібно, ви можете змінити спосіб авторизації у налаштуваннях. Будьте уважні при виборі пароля — функція відновлення у застосунку не передбачена.
Криптовалюти, що підтримуються на MyEtherWallet
Гаманець MyEtherWallet підтримує токени трьох мереж — ERC-20, BEP-20 та Polygon. Всі вони доступні за замовчуванням, користувачеві потрібно вибрати токени, що відображаються на головному екрані.
До ТОП-10 популярних криптовалют у гаманці MEW входять:
- ETH;
- USDT;
- BNB;
- USDC;
- MATIC;
- SHIB;
- WBTC;
- UNI;
- DAI;
- ARB.
Мережа біткоїна в гаманці не підтримується, проте користувачам доступний токен біткоїну в блокчейні Ethereum — WBTC. Гаманець MyEtherWallet не підтримує ETC (Ethereum Classic).
Загалом криптогаманець підтримує трохи більше 1000 криптовалют. Щоб побачити весь список, натисніть «Ринки».
Функціонал та технічні характеристики криптогаманця MyEtherWallet
Криптогаманець MyEtherWallet пропонує стандартний набір послуг. Користувачі можуть купувати крипту за державні валюти (фіат), обмінювати токени, використовувати Web3-браузер для взаємодії з децентралізованими додатками, підключати гаманець для торгівлі на DEX-біржах тощо.
Також є можливість інтеграції з апаратними гаманцями Trezor та Ledger. Синхронізація MyEtherWallet з Metamask відсутня.
Криптовалюта
У криптогаманці MyEtherWallet доступний досить широкий вибір криптовалют. За допомогою застосунка ви можете:
- Купити та продати ETH за фіат;
- обмінювати токени;
- використовувати мости для кроссчейн-обміну.
При цьому власного фіатного шлюзу компанія не має, проте в гаманець інтегровані популярні провайдери та криптообмінники. З одного боку, це зручно, оскільки користувачам надається вибір між різними посередниками, з іншого боку деякі фіатні провайдери вимагають верифікацію.
Крім того, купити банківською картою можна тільки основні токени доступних мереж, наприклад ефір (ETH), який є основною розрахунковою монетою мережі ERC-20 і використовується для сплати комісій.
NFT
У браузер гаманця MyEtherWallet інтегрований найбільший маркетплейс NFT — Opean Sea. Він дозволяє купувати і продавати незамінні токени. При цьому куплені NFT відображатимуться у гаманці.
Для підключення до Open Sea необхідно відкрити браузер, вибрати маркетплейс у списку доступних додатків, натиснути «Connect Wallet» і підтвердити підключення, вказавши пін-код для входу в гаманець. Після цього ви зможете легко робити покупки в маркетплейсі в один клік. Кожну транзакцію потрібно підтверджувати пін-кодом.
dApp-додатки
Вбудований Web3-браузер пропонує швидкий доступ до ряду децентралізованих програм. Окрім маркетплейсу Open Sea, тут доступні такі корисні сервіси:
- Looks Rare — ще один популярний маркет незамінних токенів;
- Rarible — сервіс купівлі та продажу NFT;
- Multichain —сервіс для кроссчейн-обміну токенів різних блокчейнів;
- Aave — сервіс крипто кредитування.
Загалом вбудований браузер працює коректно та плавно. За його допомогою можна перейти на будь-який децентралізований майданчик, наприклад DEX-біржу, ввівши назву в рядку пошуку.
Свопи
Свопи — це обмін токенів однієї чи різних мереж. У гаманці MyEtherWallet можна швидко обміняти криптовалюту. Для цього слід натиснути кнопку «Обмін», зверху вибрати токен, який ви віддаєте, знизу вказати, який хочете отримати. Зверніть увагу на те, що обмін проводить третя сторона. За операцію стягується комісія блокчейну та збір посередника.
Кросчейн-обмін доступний лише на сервісі Multichain. У розділі «Обмін» передбачено кнопку швидкого доступу до нього. Також можна використовувати мости на будь-якій децентралізованій біржі, наприклад, Pancake Swap.
Стейкінг
Стейкінгом називається спосіб отримання пасивного доходу, за яким токени заморожуються на рахунку користувача на певний термін, внаслідок чого йому нараховуються винагороди. Заморожені монети використовуються для забезпечення працездатності блокчейну.
У MyEtherWallet доступний тільки стейкінг ETH. Мінімальний внесок — 32 токена. Стейкінг ETH 2.0 у гаманці поки що не реалізований, проте його обіцяють додати найближчим часом. Щоб переглянути деталі доступних пропозицій або додати монети до стейкінгу, натисніть в меню кнопку «Вклади».
Як внести криптовалюту на гаманець MyEtherWallet?
MyEtherWallet поповнити можна двома способами. Розглянемо кожен з них.
Купівля криптовалюти
Перший спосіб підійде тим, хто хоче отримати свою першу криптовалюту. Гаманець MEW дозволяє купити три токени — ETH, BNB і MATIC — за державні валюти за допомогою фіатного провайдера. Щоб зробити це, скористайтесь інструкцією:
- Натисніть «Обмін».
- Перейдіть до розділу «Купити ефір». Якщо потрібно придбати інший токен, змініть мережу. Мережа ERC-20 завжди активна за замовчуванням.
- Виберіть суму для купівлі.
- Зверху виберіть валюту. За замовчуванням встановлено USD.
- Тапніть назву підібраного провайдера.
- Введіть номер картки, термін дії та CVV. Додатково деякі провайдери можуть запросити контактні дані та ПІБ.
- Проведіть платіж.
- Дочекайтеся зарахування ETH на гаманець.
Мінімальна сума купівлі складає 50 USD. Комісію встановлює провайдер, загалом вона становить близько 1.5%.
У гаманці приймається 6 державних валют:
- USD;
- EUR;
- JPY;
- AUD;
- CAD;
- GBP.
Гривня не підтримується, але українці можуть сплатити за покупку доларами США.
Поповнення криптою
Скористайтеся інструкцією для переведення токенів зі свого рахунку на біржі або з іншого криптогаманця на MyEtherWallet:
- Відкрийте рахунок, з якого хочете зробити переказ.
- Виберіть токен та мережу. Наприклад, USDT BEP-20.
- Вкажіть кількість монет для переведення.
- Відкрийте свій гаманець MEW.
- Виберіть мережу BNB Smart Chain (BEP-20). Зверніть увагу, що мережі мають збігатися.
- Натисніть «Отримати».
- Скопіюйте адресу транзакції.
- Поверніться до гаманця, з якого робите переказ.
- Вставте скопійовану адресу у рядок призначення переказу.
- Підтвердьте транзакцію.
MyEtherWallet використовує одну адресу для всіх токенів вибраної мережі. Таким чином, на вашу адресу BNB Smart Chain можна відправляти будь-які монети стандарту BEP-20, а на гаманець Ethereum — будь-які токени ERC-20.
Як відправити криптовалюту з MEW?
Покрокова інструкція про те, як переказати токени з MyEtherWallet:
- Відкрийте гаманець, на який хочете отримати токени.
- Виберіть потрібну монету та мережу.
- Скопіюйте адресу для переказу.
- У гаманці MyEtherWallet виберіть мережу.
- Знайдіть у списку токен, який хочете переказати.
- Натисніть на нього.
- Натисніть «Надіслати».
- Введіть кількість.
- Вставте адресу гаманця для переказу.
- Підтвердьте транзакцію введенням пін-кода MyEtherWallet.
Мережі для транзакції мають збігатися. При спробі відправити токен ERC-20 на адресу BEP-20 ви втратите свою криптовалюту.
Обмін активів на MyEtherWallet
У гаманці передбачено функцію обміну одного токена на інший. Щоб обміняти криптовалюту, необхідно:
- Увійти в MyEtherWallet.
- Натиснути «Обмін».
- У рядку зверху вибрати токен, який ви віддаєте. Наприклад, ETH.
- Нижче ввести суму для обміну.
- Далі вибрати токен, який ви хочете отримати. Наприклад, ARB.
- Натиснути «Знайти пропозиції». Сервіс підбере найкращі варіанти на DEX-біржах.
- Вибрати відповідний спосіб та натиснути «Обмінюємо».
За обмін токенів MyEtherWallet.com знімає досить високу комісію — збір блокчейну та плату провайдера. Для деяких пар мінімальна сума комісії складає 10 USD.
Збори та комісії на MyEtherWallet
У MyEtherWallet комісія знімається лише за транзакції — обмін та переведення токенів. Її розмір залежить від типу монети, кількості та завантаженості мережі. Користувач платить збір блокчейну (плата за газ), сам гаманець додатково нічого не знімає. Розмір комісії регулярно змінюється та вказаний на головному екрані в кутку праворуч — кнопка з зображенням бензоколонки.
За купівлю криптовалюти карткою та виведення грошей у державній валюті стягується комісія блокчейну та збір фіатного провайдера. У середньому за купівлю доведеться заплатити 1.5%, за виведення — до 3%.
Як вивести криптовалюту з MyEtherWallet?
Користувачі можуть продати токени через фіатний провайдер та отримати державну валюту на банківську картку. Ви можете продати ETH, BNB та MATIC.
Як вивести гроші в MEW Wallet у цей спосіб:
- Натисніть «Обмін».
- Виберіть мережу залежно від того, яку монету хочете продати. Наприклад, ETH.
- Натисніть «Продати ефір». У браузері гаманця відкриється сторінка обмінника.
- Вкажіть кількість монет для продажу.
- Виберіть фіатну валюту з наявних. Наприклад, USD або EUR.
- Введіть номер картки та ПІБ власника.
- Підтвердьте операцію.
У гаманці MyEtherWallet виведення на карту здійснюється через сервіс Moonpay. В Україні він зараз не працює, проте незабаром очікується додавання гривні до списку доступних валют.
Інтеграція з апаратними гаманцями
MyEtherWallet підтримує інтеграцію з п'ятьма апаратними криптогаманцями:
- Ledger;
- Trezor;
- KeepKey;
- BitBox02;
- CoolWallet.
Для інтеграції з холодним гаманцем необхідно:
- Підключити апаратний гаманець до комп'ютера.
- Відкрити офіційний сайт MyEtherWallet.
- Натиснути «Access my wallet».
- Серед запропонованих варіантів вибрати «Hardware Wallets».
- Вибрати відповідний гаманець на сторінці.
- Натиснути «Install Bridge».
- Вибрати адресу для з'єднання, яка відповідає вашому апаратному гаманцю.
- Натиснути «Access my Wallet».
Через кілька секунд з'єднання буде встановлено і ви зможете передати токени з апаратного гаманця на MEW.
Служба підтримки
У додатку гаманця передбачена форма зв'язку зі службою підтримки. Вона розташована в розділі «Налаштування та підтримка». У формі потрібно залишити свій запит та адресу електронної пошти для зворотного зв'язку. Зауважте, що саппорт працює з понеділка по п'ятницю. Найчастіше на відповідь чекати доводиться по кілька годин, тож службу підтримки MyEtherWallet навряд чи можна назвати оперативною. Саппорт спілкується лише англійською.
Відгуки про криптогаманець MyEtherWallet
Про криптогаманець MEW Wallet відгуки знайти не складе труднощів. Наприклад, у Google Play їх налічується кілька тисяч. Відгуки про MyEtherWallet.com переважно позитивні чи нейтральні. Клієнти відзначають хороший вибір криптовалют та зручний інтерфейс застосунку. Щоправда, користувачі Android часто скаржаться на збої в роботі, через що розмір комісії не завжди відображається коректно і трапляються затримки в оновленні балансу. На iOS такої проблеми немає.
Сильною стороною гаманця клієнти вважають той факт, що на MyEtherWallet виведення коштів можливе на карту. Мінусом називають відсутність DEX-бірж у списку інтегрованих децентралізованих сервісів.
Заключна думка експертів Ліга.Crypto
На наш погляд, MyEtherWallet — це один з найкращих варіантів для користувачів, які шукають простий сервіс для взаємодії з криптою. Він добре підійде тим, кого цікавлять лише базові функції, такі як переказ криптовалюти між рахунками та обмін токенів. Втім, перед обміном рекомендуємо подумати, оскільки транзакція проходить за допомогою третьої сторони, через що збільшується комісія.
Гаманець має доброзичливий інтерфейс, підтримує зрозумілу мову і може запропонувати дійсно зручний і плавний у роботі браузер Web3. Загалом, протестувавши застсоунок, можемо зробити висновок, що MyEtherWallet — твердий середнячок серед програмних криптогаманців.
Поширені запитання
ᐈ Чи можу я імпортувати існуючий гаманець у MyEtherWallet?
Ви можете легко імпортувати свій гаманець у MEW. Для цього необхідно скачати додаток MyEtherWallet і запустити його. У вітальному меню потрібно вибрати пункт «Імпортувати», після чого система попросить ввести персональний ключ. У гаманці MyEtherWallet використовується сид-фраза з 24 слів, проте система також приймає послідовності з 12 та 18 слів. Після введення сід-фрази підтвердьте дію і баланс автоматично оновиться.
ᐈ Як я можу створити резервну копію гаманця MEW?
Для програмних криптовалютних гаманців, включаючи MyEtherWallet, резервна копія не потрібна. Вашим ідентифікатором та ключем доступу служить сид-фраза. У випадку втрати пристрою або перевстановлення застосунка, потрібно ввести її, щоб відновити доступ до гаманця.
ᐈ Як відбувається процес відновлення доступу до криптогаманця MyEtherWallet, якщо я втратив свою мнемонічну фразу?
Сид-фраза — це основний метод захисту вашого криптогаманця. Якщо ви втратите її, відновити доступ буде неможливо. Рекомендуємо записати її та зберігати в надійному місці. Ніколи не передавайте нікому свою сид-фразу, а також не зберігайте у галереї телефону або у хмарному сховищі.
ᐈ Як довго займає обробка транзакцій у гаманці MEW?
Швидкість обробки транзакції залежить не від гаманця, а від роботи блокчейна. На це впливає обраний тип мережі та розмір комісії. В середньому обробка в мережі Ethereum займає близько хвилини, проте іноді бувають затримки. Вплинути на швидкість неможливо, оскільки розмір комісії MyEtherWallet виставляється автоматично.
ᐈ Які додаткові заходи безпеки я можу вжити для захисту гаманця на MyEtherWallet?
На жаль, вибір засобів захисту доступу до гаманця MyEtherWallet дуже скромний. Він не підтримує двофакторну автентифікацію. Користувач може налаштувати вхід за відбитком пальця або паролем. Будьте уважні при виборі пароля — якщо ви забудете його, додаток доведеться встановлювати заново, оскільки функції скидання не передбачено.
ᐈ Як довго зберігаються історія транзакцій та дані у гаманці MEW?
Історія всіх транзакцій на обліковому записі зберігається на пристрої. Вона доступна для перегляду, поки ви не перевстановите програму. Щоб її видалити, достатньо вибрати в меню налаштувань опцію перевстановлення, проте в цьому випадку, щоб знову зайти в MyEtherWallet знадобиться ввести сид-фразу.
⇒ Чи можна поповнити MyEtherWallet з картки Visa чи MasterCard?
У гаманці MyEtherWallet доступна опція купівлі криптовалюти за фіат. Купити можна три монети — ETH, MATIC та BNB. Мінімальна вартість купівлі складає 50 USD. Замовлення опрацьовує фіатний провайдер. На жаль, гривня не приймається, проте українці можуть сплатити доларами або євро. У такий же спосіб можна вивести гроші з MyEtherWallet на карту.
⇒ Як підключити MEW до децентралізованої мережі?
Мережі в MyEtherWallet не потрібно підключати вручну, вони доступні за замовчуванням. Перемикання між мережами відбувається за допомогою кнопки, яка розташована у додатку гаманця у верхньому куті ліворуч. Для підключення до децентралізованих програм, наприклад, бірж або маркетплейсів NFT, слід використовувати вбудований у застсоунок браузер.
⇒ Що робити, якщо забув seed-фразу на MyEtherWallet?
Якщо ви забули або втратили сид-фразу, але гаманець ще встановлений на пристрої і ви можете увійти з паролем або за відбитком пальця, її легко можна скопіювати ще раз. Для цього потрібно відкрити розділ налаштувань та вибрати «Резервна копія». Якщо ви втратили сид-фразу і видалили застосунок, відновити доступ буде неможливо.
⇒ Як відновити рахунок у MEW?
Щоб увійти у свій рахунок після перевстановлення додатка, натисніть «Access my wallet» і введіть сид-фразу від гаманця.
Оцініть роботу компанії